№ п/п
|
Назва мерапрыемства
|
Час і месца правядзення
|
Клас
|
Адказныя
|
ПАНЯДЗЕЛАК 30 кастрычніка
|
1
|
Работа ў рамках другаснай занятасці
|
9.00-13.00
Парк “Рэпіхава”
|
9,10 класы
(6 вучняў)
|
Навікевіч Т.С.
|
2
|
Завочнае падарожжа “Што мы ведаем пра Беларусь”
|
10.00-11.00
Кабінет № 6
|
1-3 класы
|
Зубік З.І.
|
3
|
Круглы стол “Маўленчы этыкет”
|
10.00-11.00
Кабінет № 4
|
5-7 класы
|
Сімановіч І.І.
|
4
|
Спартландыя “Вясёлыя старты”
|
11.00-12.00
Спартыўная зала
|
1-7 класы
|
Качура А.У.
|
5
|
Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”
|
11.00-12.00
|
8-10 класы
|
Філіповіч Н.М.
|
АЎТОРАК 31 кастрычніка
|
6
|
Работа ў рамках другаснай занятасці
|
9.00-13.00
Парк “Рэпіхава”
|
9,10 класы
(6 вучняў)
|
Навікевіч Т.С.
|
7
|
Тэматычная кніжная выстава “Вобраз Кастрычніцкай рэвалюцыі ў літаратуры”
|
На перыяд канікул Бібліятэка
|
1-10 класы
|
Шэйка А.М.
|
8
|
Час зносін “Мы такія розныя, мы – разам!”
|
10.00-11.00
Кабінет № 7
|
1-3 класы
|
Дзядзечка С.М.
|
9
|
Брэйн-рынг “Я - эрудыт”
|
10.00-11.00
Кабінет № 5
|
5-7 класы
|
Тычкова Т.М.
|
10
|
Працоўная акцыя “Утульнасць”
|
11.00-12.00
Вучэбныя кабінеты
|
1-10 класы
|
Класныя кіраўнікі
|
11
|
Делавая гульня “Як стаць паспяховым”
|
12.00-13.00
Кабінет № 12
|
8-10 класы
|
Турчанка С.У.
|
СЕРАДА 1 лістапада
|
12
|
Работа ў рамках другаснай занятасці
|
9.00-13.00
Парк “Рэпіхава”
|
9,10 класы
(6 вучняў)
|
Навікевіч Т.С.
|
13
|
Віктарына “Казачны калейдаскоп”
|
10.00-11.00
Кабінет № 6
|
1-3 класы
|
Зубік З.І.
|
14
|
Віртуальная экскурсія ў Траццякоўскую галерэю
|
10.00-11.00
Кабінет № 4
|
5-7 класы
|
Буцько В.М.
|
15
|
Урокі гісторыі “Ленін, Кастрычнік, моладзь”
|
11.00-12.00
Музей
|
2-7 класы
|
Гачко К.Э.
|
16
|
Гульня “Слабае звяно”
|
11.00-12.00
Кабінет № 5
|
8-10 класы
|
Кубрыкаў Р.М.
|
17
|
Турнір па валейболу
|
12.00-13.00
Спартыўная зала
|
8-10 класы
|
Вітко І.І.
|
ЧАЦВЕР 2 лістапада
|
18
|
Работа ў рамках другаснай занятасці
|
9.00-13.00
Парк “Рэпіхава”
|
9,10 класы
(6 вучняў)
|
Навікевіч Т.С.
|
19
|
Выстава “Кастрычніцкая рэвалюцыя ў жывапісе”
|
На працягу дня
|
1-10 класы
|
Буцько В.М.
|
20
|
Урок бяспекі “Паводзіны ў транспарце і на дарозе”
|
10.00-11.00
Кабінет № 2
|
1-7 класы
|
Тычкова Т.М.
|
21
|
Гульні на свежым паветры “Серпантын ідэй”
|
11.00-12.00
Школьны стадыён
|
1-7 класы
|
Качура А.У.
|
22
|
Вусны часопіс “Іх імёнамі названы вуліцы горада Ляхавічы і вёскі Крывошын”
|
11.00-12.00
Кабінет № 5
|
8-10 класы
|
Турчанка С.У.
|
23
|
Турнір па настольнаму тэнісу
|
12.00-13.00
Спартыўная зала
|
8-10 класы
|
Вітко І.І.
|
ПЯТНІЦА 3 лістапада
|
24
|
Работа ў рамках другаснай занятасці
|
9.00-13.00
Сквер в. Крывошын
|
9,10 класы
(6 вучняў)
|
Навікевіч Т.С.
|
25
|
Гадзіна малявання: выстава “Падарожжа ў мінулае маёй краіны”
|
10.00-11.00
Кабінет № 4
|
1-3 класы
|
Зубік З.І.
|
26
|
Гульня-трэнінг “Мір пачынаецца з мяне”
|
10.00-11.00
Кабінет № 4
|
5-7 класы
|
Кубрыкаў Р.М.
|
27
|
Спартыўная эстафета “Ура! Канікулы!”
|
11.00-12.00
Спартыўная зала
|
1-7 класы
|
Вітко І.І.
|
28
|
Акцыя “Абеліск”
|
11.00-12.00
Месцы воінскіх захаванняў
|
8-10 класы
|
Буцько В.М.
|
СУБОТА 4 лістапада
|
29
|
Віктарына “Беларусь мая сінявокая”
|
10.00-11.00
Кабінет № 4
|
1-3 класы
|
Тычкова Т.М.
|
30
|
Інтэлектуальны турнір “Хачу ўсё ведаць”
|
10.00-11.00
Кабінет № 4
|
5-7 класы
|
Гачко К.Э.
|
31
|
Конкурсна-забаўляльная праграма “Вясёлы ералаш” (дыскатэка)
|
11.00-12.00
Актавая зала
|
1-7 класы
|
Буцько В.М.
|
32
|
Віктарына “Інтэлектуальная мазаіка”
|
11.00-12.00
Кабінет № 5
|
8-10 класы
|
Філіповіч Н.М.
|
ПАНЯДЗЕЛАК 6 лістапада
|
33
|
Работа ў рамках другаснай занятасці
|
9.00-13.00
Сквер в. Крывошын
|
9,10 класы
(6 вучняў)
|
Навікевіч Т.С.
|
34
|
Квэст-гульня «Падарожжа па краіне Акцябрат»
|
10.00-11.00
Тэрыторыя школы
|
1-3 класы
|
Дзядзечка С.М.
|
35
|
Пазнавальная віктарына «Клуб юных знатакоў»
|
10.00-11.00
Кабінет № 5
|
5-7 класы
|
Сімановіч І.І.
|
36
|
Прагляд дакументальнага фільма “Тайны Кастрычніцкай рэвалюцыі: праўда і выдумка”
|
11.00-12.00
|
8-10 класы
|
Турчанка С.У.
|